Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0