Movies
Ratings
99
Baby DriverRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
Silent HillRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0