Movies
Ratings
313
Hello GhostRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.0