Movies
Ratings
302
Art of FightingRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0