Series
Ratings
122
MistyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0