Titles you rated
 X-MenRated ★ 4.0 X-MenRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
 The WhistleblowerRated ★ 3.0 The WhistleblowerRated ★ 3.0
 The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0 The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
 WarcraftRated ★ 3.0 WarcraftRated ★ 3.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
 BedevilledRated ★ 2.0 BedevilledRated ★ 2.0
 SunflowerRated ★ 5.0 SunflowerRated ★ 5.0
 CubeRated ★ 4.0 CubeRated ★ 4.0
 I, RobotRated ★ 4.0 I, RobotRated ★ 4.0
 The Age of ShadowsRated ★ 4.0 The Age of ShadowsRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
 Real SteelRated ★ 3.5 Real SteelRated ★ 3.5
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 Man in LoveRated ★ 3.5 Man in LoveRated ★ 3.5