Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0