Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.0