Series
Ratings
19
DoctorsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0