Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Community Season 4Rated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 2.5- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Player 7Rated ★ 4.0
Player 7 Season 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5