Movies
Ratings
520
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0