Movies
Ratings
42
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0