Titles you rated
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0