Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0