Movies
Ratings
28
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0