Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5