Series
Ratings
100
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 4.0- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 4.0
- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
The Dearest LadyRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0