Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
DreddRated ★ 1.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
HulkRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 2.0
BladeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
ChefRated ★ 2.5