Movies
Ratings
60
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5