Series
Ratings
13
KiddingRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
 
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0- Ar+istRated ★ 4.0
 
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5