Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0