Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0