Titles you rated
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5