Movies
Ratings
365
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0