Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 1.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5