Titles you rated
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 1.5- Survival FamilyRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Nacho LibreRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Promised LandRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Going VerticalRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
(OO)Rated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5