Movies
Ratings
278
Worst WomanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5