Titles you rated
Strike Season 2: The SilkwormRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0