Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 2.5