Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0