Movies
Ratings
1518
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0
Flying ColorsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
HerstoryRated ★ 4.0