Movies
Ratings
161
A Single SparkRated ★ 2.5
White FangRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
BanditsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
My Wedding CampaignRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0