Titles you rated
Taken 3Rated ★ 1.0
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0