Movies
Ratings
42
HarmonyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5