Movies
Ratings
319
AladdinRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0