Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 0.5
Let Me InRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5