Series
Ratings
121
Killing EveRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
D-DayRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0