Titles you rated
DopeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 3.5
TrashRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
SisterRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 1.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.0
Almost FamousRated ★ 3.5