Titles you rated
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0