Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
- 우리들의 발라드Rated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 0.5
The WitchRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
NamibRated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 4.5
High-end CrushRated ★ 4.0