Titles you rated
Protect the BossRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
IRISRated ★ 1.0