Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0