Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Life Is But a DreamRated ★ 3.5- The Love of TrumanRated ★ 2.5
Audition 109Rated ★ 1.5
IncoherenceRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
BeauRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Dr. AkagiRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5