Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Dancing CatRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 2.5