Series
Ratings
65
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5