Movies
Ratings
742
Shazam!Rated ★ 2.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
On Chesil BeachRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
YoungjuRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5