Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AfireRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ParthenopeRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Liberated: The New Sexual RevolutionRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0