Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 2.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0