Movies
Ratings
33
TitanicRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5