Movies
Ratings
28
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0